Titles you rated
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 4.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.5
The Hours of My LifeRated ★ 4.5- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 4.5
Summer NudeRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.5- Operation Love SpecialsRated ★ 5.0
- Code Blue SpecialRated ★ 4.5
Buzzer BeatRated ★ 5.0
Code Blue Season 2Rated ★ 5.0
Saikou no Jinsei no Owarikata ~Ending Planner~Rated ★ 3.5
Code Blue Season 3Rated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5