Movies
Ratings
501
Pacific RimRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 1.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.5