Movies
Ratings
341
Sing StreetRated ★ 2.5
The I InsideRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 4.5
Where to Invade NextRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Winter's BoneRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 4.5
Donnie DarkoRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0