Titles you rated
Mysterious Transfer StudentRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
SeoulmoonRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0