Titles you rated
Extreme JobRated ★ 0.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 3.0
DragonHeartRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Project ARated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0