Titles you rated
SullyRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0