Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 0.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 1.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Alias GraceRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
The Alienist Season 1Rated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0