Titles you rated
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
HollywoodRated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0