Titles you rated
GlassRated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0