Movies
Ratings
276
ChefRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5