Movies
Ratings
46
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0