Titles you rated
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0