Series
Ratings
34
Battlestar GalacticaRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0