Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0