Titles you rated
Iron ManRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
LockoutRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0