Titles you rated
Crimson TideRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
High TensionRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0