Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0