Series
Ratings
35
SpartacusRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5