Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.5
Juror #2Rated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5