Movies
Ratings
64
The Truman ShowRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0