Series
Ratings
46
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0