Movies
Ratings
87
ContactRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0