Movies
Ratings
14
WALL-ERated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0