Movies
Ratings
892
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.5- The Student and Mister HenriRated ★ 3.0
Man of WillRated ★ 1.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
EpitaphRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 2.5
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Penny PinchersRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 2.5- Romeo and JulietRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0