Titles you rated
ExhumaRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
Terrified AterradosRated ★ 3.5
BulbbulRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 4.0
The Bad GuysRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5