Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0