Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 3.0- The Red ViolinRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
The Passion of Joan of ArcRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
A Hard Day's NightRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5- Quo VadisRated ★ 2.5
The True-taste ShowRated ★ 3.0
Samurai Cat 2: A Tropical AdventureRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 3.5- 다찌마와 LeeRated ★ 2.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0