Movies
Ratings
194
AliensRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
42Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
RushRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 5.0
Trouble with the CurveRated ★ 5.0
Tower HeistRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0