Movies
Ratings
157
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0