Movies
Ratings
70
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5