Titles you rated
My Host Club InheritanceRated ★ 4.5
Although I Love You, and You?Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Candy Color ParadoxRated ★ 3.0
Kabe-koji-nekoyashiki-kun Desires to Be RecognizedRated ★ 4.5
Shichinin no HishoRated ★ 5.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 5.0- Boku mo Aitsu mo ShinrodesuRated ★ 3.5
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0