Movies
Ratings
91
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0- BlackRated ★ 5.0