Titles you rated
Law and The CityRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Soundtrack #1Rated ★ 3.5
Star Wars: Tales of the JediRated ★ 3.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0