Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Seven Years-Journalism without JournalistRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5