Movies
Ratings
265- WishRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
TenetRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0