Movies
Ratings
12
Sin CityRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
King KongRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0