Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0- Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 2.5
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.0
Magical DoReMi #Rated ★ 3.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0