Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Soul SurferRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
You Are My PetRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 5.0
Mr. VampireRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0- JungleFish2Rated ★ 4.0