Movies
Ratings
31
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Cell 211Rated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0