Movies
Ratings
143
The Iron LadyRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Amazing GraceRated ★ 4.0
NextRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Repo MenRated ★ 4.0
InvictusRated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0