Series
Ratings
186
WandaVisionRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 2.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0