Titles you rated
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
GoedamRated ★ 1.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 잠Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5- Cannabis - The Evil WeedRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0- TorchwoodRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
TorchwoodRated ★ 3.5