Titles you rated
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0