Movies
Ratings
787
FrankensteinRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.0
Murder MysteryRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Kung Fu DunkRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Under ParisRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5