Series
Ratings
91
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0