Series
Ratings
11
KingdomRated ★ 3.5
DC's Legends of TomorrowRated ★ 3.0
DC's Legends of TomorrowRated ★ 3.0
DC's Legends of TomorrowRated ★ 3.0
SupergirlRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0