Movies
Ratings
1220
Begin AgainRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Red PlanetRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0