Series
Ratings
12
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- GunbusterRated ★ 4.5
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0