Movies
Ratings
87
BlindnessRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0