Movies
Ratings
64
1408Rated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
GoneRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0